PROWADZENIE INDYWIDUALNE

Zacznij pracę nad swoją sylwetką już teraz i osiągnij to, o czym zawsze marzyłaś.

Dzięki indywidualnemu prowadzeniu otrzymujesz plan treningowy i dietetyczny dostosowany całkowicie do Twoich potrzeb i możliwości, a także monitorowanie progresu i motywacje. Niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania możesz liczyć na maksymalną efektywność i stałe wsparcie. 

Zobacz na czym to polega:

Plan treningowy

Otrzymujesz spersonalizowany plan treningowy, dostosowany pod Twoje cele, możliwości oraz poziom zaawansowania.

Wsparcie

Zapewniam stały kontakt, wsparcie oraz możliwość wysyłania filmów z treningów, aby poprawiać technikę i jakość ćwiczeń.

Analiza postępów

Regularnie monitoruje twoje postępy, dzięki czemu możemy dokonywać niezbędnych zmian w planie treningowym, abyś utrzymywała ciągły postęp.

Przekonaj się, że warto!

Wygoda

Indywidualne prowadzenie online umożliwia dostęp do mnie i planu treningowego bez konieczności wychodzenia z domu. Możesz ćwiczyć w dogodnym dla siebie czasie i miejscu.

Spersonalizowane podejście

Dostosowuję plan treningowy do Twoich indywidualnych potrzeb, celów i ograniczeń. Otrzymujesz spersonalizowane wsparcie i motywację, aby efektywnie pracować nad swoim rozwojem.

Elastyczność

Prowadzenie online daje Ci elastyczność w harmonogramie treningów. Możesz dostosować plan do swojego stylu życia i zmieniających się warunków, co ułatwia utrzymanie regularności i kontynuowanie treningów nawet w trudnych sytuacjach

Jak rozpocząć współpracę?

1. Płatność

Wybierz preferowany pakiet, opłać wygodnie online i rozpocznij swoją transformację.

2. Ankieta

Wypełnij krótką ankietę, abym mogła przygotować idealny dla Ciebie plan treningowy.

3. Plan treningowy

Na podstawie Twoich odpowiedzi przygotuję spersonalizowany plan treningowy, który pomoże Ci osiągnąć Twoje cele zdrowotne i sylwetkowe.

4. Postępy

Na bieżąco monitoruję Twoje postępy, dostosowując plan treningowy i motywując Cię do kontynuacji, abyś osiągnęła najlepsze rezultaty.

Przemiany moich podopiecznych:

Co mówią o mnie inni:

Zacznij swoją przemianę już dziś!

Osiągnij swoje cele sylwetkowe dzięki mojemu programowi prowadzenia indywidualnego. Zdobądź spersonalizowany plan treningowy i profesjonalne wsparcie, które przyspieszą Twoją transformację.