KONTAKT

Skontaktuj się ze mną i rozpocznij swoją drogę do lepszej formy!

Skontaktuj się ze mną już dziś, aby rozpocząć swoją niezwykłą podróż do lepszej formy i zdrowia. Razem będziemy pracować nad osiągnięciem Twoich celów sylwetkowych poprzez spersonalizowany program treningowy i motywację. Nie czekaj dłużej – przyjdź i dołącz do mnie, aby rozpocząć transformację swojego ciała i umysłu.

Tutaj się ze mną skontaktujesz:

Najczęściej zadawane pytania:

Trenując regularnie i trzymając się zaleceń planu każdy z nich przyniesie Ci efekty. Jeżeli jesteś osoba, która ma małe doświadczenia z siłownią i/lub nie ma dużo czasu na treningi, polecałabym plan „dla początkujących”. Jeżeli jednak trenowałaś wcześniej, masz do wygospodarowania więcej czasu, a do tego marzysz o pięknych pośladkach, plan „brazylijskie pośladki” będzie właśnie dla Ciebie. Dla osób trenujących w domu oczywiście właściwa będzie opcja domowa.

Nie da się jednoznacznie stwierdzić, kiedy zobaczysz rezultaty. Pierwsze efekty wizualne niektórzy widzą nawet już po miesiącu. Wszystko zależy od bardzo wielu czynników, na które nie zawsze mamy wpływ, ale jedno jest pewne – im szybciej zaczniesz, tym szybciej zobaczysz efekty swojej pracy.

Plany indywidualne rozpisuję specjalnie pod daną osobę, jej cele oraz możliwości, biorąc pod uwagę wszystkie zalecenia. Plan indywidualny zawsze będzie lepszy od gotowego, ponieważ jest dostosowany w 100% pod Ciebie. Natomiast plany na stronie są dostępne dla wszystkich.

Plany dostępne na stronie wysyłane są automatycznie tuż po zakupie. Plany indywidualne oraz prowadzenia wysyłam na maila do 14 dni od dokonania zakupu.

Niestety, nie prowadzę treningów stacjonarnie, jednak przy wykupie prowadzenia online jest możliwość stałego kontaktu ze mną oraz wysyłania mi filmików z treningów, co daje mi pewność, ze treningi są efektywne.

Zacznij swoją przemianę już dziś!

Zapewnij sobie niepodważalne poczucie własnej wartości, skupiając się na swoim ciele i dbając o nie dzięki moim spersonalizowanym oraz gotowym planom treningowym.